luotatteko naisiinne?

Kaikkialla saa kuulla kuinka useat Lappeenrantalaiset naiset pettää vmiehiään joko täällä tai työ ja huvimatkoilla ollessaan. Onko kaikki totta. Pitäisikö palkata etsivä naisen perään.
3457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että akkoja on vain kahta laatua.

Huoria ja tyhmiä.

Huora ottaa rahaa ja tyhmä ei tajua ottaa
rahaa, mutta molemmilta saa.

Tilaisuuden tullen sekä akat, että ukot pettää.

Äänestä

Joku on astunut pettäjän varpaille. Polttaako?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luottomennyt kirjoitti:

Kaikkialla saa kuulla kuinka useat Lappeenrantalaiset naiset pettää vmiehiään joko täällä tai työ ja huvimatkoilla ollessaan. Onko kaikki totta. Pitäisikö palkata etsivä naisen perään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu