Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehelleni herkkua

Eli olen suunnitellut miehelleni herkkua ja jos jollain olisi lisä vinkkejä ehdotuksi niin kuulisin mielelläni :)

Eli tarkoitus olisi istuttaa mies suihkun jälkeen (pyyhe päällä) penkkiin ja sitoa hellästi kädet jottei pääse koskemaan..
sitten olisi tarkoitus vähän tanssia korsetissa ja aloittaa hyväily hitaasti..
Siitä siirtyä hitaasti suihin ottoon
en meinannut antaa miehen käsille vapautta ennen laukeamista onko tähän mielipiteitä??
mitä ehdotuksia teillä on???
131738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Osta miehellesi kori kaljaa ja HK:n sininen ja anna hänen nauttia niistä rauhassa, TV:n katselun ohessa. Siinä on herkkua kerrassaan. ;)

Äänestä
  • Eiköhän hän halua välillä vaihtelua TV.n katseluun..
    Kyllä meidän miehellä on hyvät olot muutenkin mutta mausteita pitää elämään tuoda ;)

    Äänestä

näemme pitkästä aikaa!!!!!!!!!!
Eipä tullut täältä apuja...
Pitää pukea korsetti ja minihame ja antaa tilanteen viedä..

Äänestä
  • miten meni =)

    Äänestä

  • uteliasnaa kirjoitti:

    miten meni =)

    Kyllä mies tykkäsi!!!

    Äänestä

itse pitäisin kovasti jos vaimo toisi vieraan miehen sinne makkariin ja antaisi kunnon hoidot vieraalle minun katsellessani.......;) grrr.....

Äänestä

sen jälkeen sidot liinalla silmät,poistut huoneesta ja haet naapurista sen terhakastissisin 20v misun,joka hoitaa homman loppuun.uskoisin että toimii.

Äänestä
  • sinulla tässä asiassa..
    Itse olen oikein terhakka ja nuori joten miksi hankkin kokematon teini pimpula pilaamaan kunnon seksi?

    Äänestä

  • Nkiimassa kirjoitti:

    sinulla tässä asiassa..
    Itse olen oikein terhakka ja nuori joten miksi hankkin kokematon teini pimpula pilaamaan kunnon seksi?

    on aina kehumisen arvoista kuinka nuorta on saanut. Ja ehkä siinä se pointti onkin, tyttö on kokematon, joten mitä tahansa voi tulla eteen. Ja ainahan sama tuttu nainen alkaa jossain määrin käymään "vanhaksi", joten eikö autokin vaihdeta määräajoin jotta sen käyttöarvo ja uudet ominaisuudet pitävät mielen virkeänä? Ja jos on kyse vanhemmasta autosta, täytyy aina moottoria rukata tai ruosteita laitella. Tämä tulee miehelle kalliiksi, etenkin jos katsastuksessa löytyy jotain ylimääräistä. Silloin mies kyllä äkkiä hoitaa ongelman pois ja pistää auton vaihtoon. Hyvässä tapauksessa mahdollisista huolimattomuuksista ei tule korvausvaatimuksia. Huonossa tapauksessa tulee, mutta harvinaisempaa. Ja ainahan mielummin mies ottaa sulavalinjaisen, vm. 2010 VOLVO C70:n kuin taas vuoden 1990 850- mallin Farmarin. Vaikka moottori olisi toimintakelpoinen ja pellit ei-niin pahasti ruostuneet, on komeampaa ajaa uutuudenkarhealla autolla. Lisäksi voi olla myös moottorivaihtoehdot ihan asiallisessa asemassa. Jos on 2 litrainen moottori, kone menee jo kauan. Mutta jos on 2,4 litrainen kone ja 200 hevosvoimaa, on siinä myllyä kerrakseen! Jos vaihteet vaihtuvat sulavasti ja kaasua heltiää, on 2 litrainenkin moottori ihan ok. kone. Mutta silläkin täytyy välillä päästellä reippaammin ettei moottoriin kerry karstaa liikaa. Kilometrejä täytyy kertyä enemmän, meinaan pätkäajo ei ole pitkän päälle tervettä koneelle. Saranat ja lukot ym. on rasvattava kunnolla ja uusi maalipinta on pestävä ilman pesuaineita. Lisäksi se on vahattava 3 kertaa kesässä, koskee autoa kuin autoa. Uuden kanssa on siis aina tuoretta lihaa tarjolla, on ehkä pehmeämpi iho tai paremman tuntuinen pillu. Eikä rinnat ole ratkaisevassa asemassa, vaan se kokonaisuus, että jos nainen saa toista miestä, voi mieskin saada toista naista... itse pidän pienirintaisista naisista. A-kuppi on ihan passeli. B on liian iso. Ja on oltava kiinteät tissit.

    Äänestä

Miehelleni on parasta herkkua kun pyllistän ja pääsee nuolemaan peppuani ja pimpsaa :) Siinä vaiheessa jo huohottaa kiimassa ja siirrytään kuusysiin ja otan mieheltä suihin. Siinä on molemmille herkkua. Mun mies ei oikein noista korseteista tai muista räteistä innostu, haluaa vaan mut alastomaksi mahdollisimman nopeesti. Turhaa sitä alkaa kumpaakaan kiusaamaan, molemmat tykkää kun vaatteet heitetään pois ja päästään tositoimiin :) Mutta tosiaan, parhaiten mies yllättyy ja innostuu kun otan housut pois ja tavaran esille :)
Kokeile säkin tota! Housut vaan iteltä pois sillon ku mies sitä vähiten odottaa ja pimpsa peliin ;)

Äänestä
  • Missäpäin muuten asut?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nkiimassa kirjoitti:

Eli olen suunnitellut miehelleni herkkua ja jos jollain olisi lisä vinkkejä ehdotuksi niin kuulisin mielelläni :)

Eli tarkoitus olisi istuttaa mies suihkun jälkeen (pyyhe päällä) penkkiin ja sitoa hellästi kädet jottei pääse koskemaan..
sitten olisi tarkoitus vähän tanssia korsetissa ja aloittaa hyväily hitaasti..
Siitä siirtyä hitaasti suihin ottoon
en meinannut antaa miehen käsille vapautta ennen laukeamista onko tähän mielipiteitä??
mitä ehdotuksia teillä on???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu