Onkohan

ollu ikävä???? Mulla on ainakin ollu sua! Tekis mieli soitella tai viestittää joka päivä ja koko ajan...mut ei tohdi,kun en tiedä tykkäätkö...mut hyvää yötä ja nuku hyvin!
12723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei sen viimeisen jälkeen.

Äänestä
  • minkä viimeisen? Joku ei nyt ihan täsmää...

    Äänestä

se mua haittais :) Kauniita unia !  

Äänestä

On

Äänestä

> Miksi et vaan soita?:)

Äänestä

kenelle haluaisit viestittää?

Äänestä

ikävä. On tainnut viikko vierähtää ajatusten harhapoluilla. Nolona olen ja pyydän anteeksi häneltä. Mutta hyvä puolihan on se, että kuviossa ei siis ollutkaan oletettua kolmatta vaan itseasiassa ikävöin häntä tuplasti. Ja olen kiintynyt ja ihastunut häneen tuplasti. Ehkä sitten tämäkin kieppi täytyi käydä läpi...

Äänestä

kuka näitä vanhoja viestejä kaivaa ????

Äänestä
  • osumatarkkuutta :) :)

    Äänestä

  • Sinä! Jos katsot päivämääriä. Nämä sivut sekoilee ja välillä nostaa koko sivun postaukset jostain kuukausien tai vuosien takaa. Sitten jos joku päivämääriä lukematon onneton menee ja vastaa, niin luonnollisesti topic nousee uusien joukkoon. Kannattaa vain painaa uudestaan ja uudestaan esim. ikävä-palstaa, niin kyllä se uusin sivu sieltä esiin tulee.

    Äänestä

  • S24 ei toimi ikinä kirjoitti:

    Sinä! Jos katsot päivämääriä. Nämä sivut sekoilee ja välillä nostaa koko sivun postaukset jostain kuukausien tai vuosien takaa. Sitten jos joku päivämääriä lukematon onneton menee ja vastaa, niin luonnollisesti topic nousee uusien joukkoon. Kannattaa vain painaa uudestaan ja uudestaan esim. ikävä-palstaa, niin kyllä se uusin sivu sieltä esiin tulee.

    eihän tässä sokeita olla.

    Ihan kuin salkkareita katselisi, vaikka kymmenen jaksoa jäisi katsomatta, niin sujuvasti jatkuuuuu...

    Äänestä

Edelleen kova ikävä. Saat viestitellä, ei se mitään haittaa:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulla kirjoitti:

ollu ikävä???? Mulla on ainakin ollu sua! Tekis mieli soitella tai viestittää joka päivä ja koko ajan...mut ei tohdi,kun en tiedä tykkäätkö...mut hyvää yötä ja nuku hyvin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu