Ei sinun olisi

tarvinnut muuta kuin luea viestini ja sanoa "ei". En olisi siitä mitenkään pahastunut. Siitä pahastuin kun et viestejäni edes lukenut. Mutta olkoon. Tyhjän saa pyytämättäkin!
6433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Usko jo...EN OLE SAANUT V I E S T E J Ä ....yritä uudelleen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • taida olla se jota toi ikävöi?

    Äänestä

  • henkilö jolle pahastuin. Yhteen viestiin hän jopa vastasikin..

    Äänestä

jatketaan samaan tapaan kuin ennenkin!

Äänestä
  • aina vastasin sulle

    Äänestä

  • jo kirjoitti:

    aina vastasin sulle

    koska et edes tiedä kuka ap on !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahastuin kirjoitti:

tarvinnut muuta kuin luea viestini ja sanoa "ei". En olisi siitä mitenkään pahastunut. Siitä pahastuin kun et viestejäni edes lukenut. Mutta olkoon. Tyhjän saa pyytämättäkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu