reidet

millä keinoilla te olette saaneet reidet kaventumaan alle 50cm?
Olen kokeillut vaikka mitä, eikä ole auttanut.
Olisin kiitollinen neuvoistanne.
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olemalla syömättä. Kun on tarpeeksi laiha, niin kyllä ne reidetkin siitä kaventuu. Tosin ite oon yrittänyt välttää tekemästä liikaa raskasata jalkavoimaa, koska lihakset kasvaa ja tekee reisistä paksummat.

Äänestä
  • no mielummin lihaksikkaat ku semmoset et luut törröttää joka suuntaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anoreks.aa kirjoitti:

millä keinoilla te olette saaneet reidet kaventumaan alle 50cm?
Olen kokeillut vaikka mitä, eikä ole auttanut.
Olisin kiitollinen neuvoistanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu