TAPPAJA VOLVO

ON se ihme kun uutisissa ei toitoteta Volvon vaarallisuudesta (lue Talous-sanomat) samalla lailla kuin Toyotan ongelmista, joita ei todellisuudessa ole ilmi tullut ollenkaan.
3588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun volvon viat on tiedetty jo aikoja sitten.Susi mikä susi.

Äänestä
  • Totta Markku turiset, mäkin möin jo Volvoni, oli kyllä hyvä auto, kiitos siitä Wetterin huollon pojille.

    Äänestä

  • ex-Volvo kirjoitti:

    Totta Markku turiset, mäkin möin jo Volvoni, oli kyllä hyvä auto, kiitos siitä Wetterin huollon pojille.

    eli vika oli huollossa ainoastaan(?)no juu kaikille ei ole volvosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-V kirjoitti:

ON se ihme kun uutisissa ei toitoteta Volvon vaarallisuudesta (lue Talous-sanomat) samalla lailla kuin Toyotan ongelmista, joita ei todellisuudessa ole ilmi tullut ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu