Oon alkanu rakastuun suhun, vaikken halunnu siitä tulevan mitään vakavaa. Sait toivees läpi.
ÄÄH!!
90
16436
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
olenko minä sitten toivonut että rakastuisit minuun? :O
olet
toive meni läpi, naisen vai miehen? :)
meni
toivonu, et rakastut siihen? Vai jos molemmat ois toivonu??
olet muistanut kertoa sen sille naiselle? :)
Rakkaushan on ihaninta mahdollista. Ei sitä parempaa olekaan.
Saat todistaa rakkautes ihan konkreettisesti. Mun hanipöö
millainen nainen sai toiveensa läpi ;) Aattelin, katos, että niitä naisia oli jonoksi asti... ;)
mut tiedäthän sen, kun pinnistelet!!!
ettei ne muut merkannut mintään, eikä merkkaa ;)
sanonut, oikeesti sanonut että toivoisi sun rakastuvan? VAi oletko ymmärtänyt niin? Vai muistatko väärin?
Toivoisin niiiin tämän olevan häneltä mulle mutta jotain tunnistetta tarvitsisi, kerrohan jotain!
Rakastuit haavekuvaasi joka on oman pääsi sisällä et oikeeseen ihmiseen.
sanasta sanaan sanonut, että toivois mun rakastuvan. Mutta tiedän sen varmuudella.
Milloin vimpaksi näin Hänet? Kerro nyt jotain itestäsi tai hänestä tai teistä?
Meinaatko kertoa sen Hänelle?
Oletteko kummatkin varattuja?
tiedän jo tosta sun tekstistä, ettet oo se jota tarkotan. Mut jos lohduttaa ni vappuna nähtiin
hänelle tänne, jos tunnistaisit hänet täältä? Vai jättäisitkö vastaamatta tänne uskalluksen puutteessasi edes tänne? Tietääkö nainen tunteistasi? Toivottavasti. Mistä ihmeestä kukaan täällä voi tietää ketä naista tarkoitat. Suurin osa naisista täällä haluaisi omia tämän viestin itselleen ja niin minäkin haluan tehdä.
Jos et ole valmis kertomaan/et ole ollut aikomuksissasikaan kertoa mitään kyseisestä naisesta, niin olisit voinut mielestäni jättää viestin kokonaan kirjoittamatta.
Anteeksi negatiivisuuteni, mutta rupeaa vain kismittämään, kun tehdään tällainen aloitus ja sitten ei kerrota yhtään lisätietoja asiasta tai kyseisestä naisesta. Se on mielestäni ilkeää niitä naisia kohtaan, jotka täällä ovat ja haluaisivat jonkun tietyn rakastuvan heihin. En kuitenkaan usko, että tahallaan haluaisit kenenkään mieltä pahoittaa. Mutta jos ei ole valmis kertomaan asiasta niin ei mielestäni kannattaisi kirjoittaa siitä tänne vaan jutella mielumminkin oikeassa elämässä jonkun ihmisen kanssa tai kirjoittaa asia vaikka paperille, jos sen haluaa jonnekin kirjoittaa.