onnellinen. Tuntuu, että mun elämä on alkanut uudestaan.
Oon tosi
hitto.
10352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
olet ilmeisesti löytänyt etsimäsi!onnea jatkoon:)
vaan pääsin yli!
täytyy silti/tai varsinkin siksi toivottaa onnea jatkoon:)
hehkutat päässeesi yli, höm! Ristiriitaista. Eikä siksi uskottavaa. Sä syöt kynsiäs ja näet painajaisia siitä, miten hän viettää yön toisen kanssa.
lukea tältäkin palstalta joskus jotain kivaa eikä pelkkää ikävää/kaipuuta. Voi se kyllä olla, että saat ryöpyn ikäviä viestejä niskaasi, sillä olet varmaan kuullut "kellä onni on hän onnen kätkeköön". No, olen iloinen, että Fortuna on pistänyt parastansa edes sinun kohdalla :))
aina joskus tuntuu, ettei elämästä tuu yhtään mitään, mutta sitten jostain löytää kauan kadotettuja voimavaroja ja kaikki alkaa näyttää valoisammalta. Nyt ei rakastumisia mulle vähään aikaan. :)
rakkaudesta riutuvien, ikävöivien ihmisten silmien eteen tulet rienaamaan ja hehkuttamaan kuin olet päässyt hänestä yli. Anonyyminä osoitat viestisi kaikille jotka sen lukevat. Julmuudellasi ei ole mitään rajaa! Oletko oikeassakin elämässä samanlainen, toisten päälle astuja, julma paskiainen?
ja minäkö luulin, että Fortuna on pistänyt parastaan..no voihan se olla kait sitäkin, että on päässyt irti voimia vievistä tunteista..romantikkona ajattelin ihan muuta; no mukavaa kevättä kuitenkin :)
lopettakaa se riutuminen! tekin pystytte siihen.
joo, mitäpä tuota kätkemään jos se on suotu!
ja ei ole "kiellettyä"