Harakat nauraa pihalla

paukkuu melkein -10 asteessa.
Hellekesän selviä enteitä ?
5132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vadelmavuotta nuo enteet osoittaa.

Äänestä

mukana nauramassa?

Äänestä
  • minut keksit?

    Äänestä

  • mistä muuten kirjoitti:

    minut keksit?

    tuhmuuvesta kautta maan.

    Äänestä

Ne harakat nauraa meidän piipun päässä kun on lämmitettävä aina vaan eikä kesää tule.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja pakkanen kirjoitti:

paukkuu melkein -10 asteessa.
Hellekesän selviä enteitä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu