Muslimiterroristi

tiirismaa

Faisal Shahzad, New Yorkin pommi-iskun yrittäjä, oli Pakistanin lentovoimien entisen korkean upseerin poika. Perhe oli varakas ja pojalla oli yliopistotutkinto Yhdysvalloissa. Hänen vaimollaan oli myös yliopistotutkinto Yhdysvalloissa. Heillä oli kaksi tytärtä. Faisal ansaitsi vuonna 2001 22650 dollaria (noin 17000 euroa). Naapurin kertoman mukaan hän oli ystävällinen, vaikka hänellä oli joitakin omituisia tapoja. Sitten jotakin meni pieleen. Faisal erosi työstään ja muutti perheineen huonompaan asuntoon. Hän kävi pommintekokurssilla Pakistanissa ja valmisti pommin kotinsa autotallissa.

Näyttää siltä, ettei FBI:llä ollut pienintäkään aavistusta Faisalin todellisista puuhista. Muslimiterroristit osaavat nykyisin naamioitua niin hyvin, että kaikki Yhdysvaltain varokeinot ovat tehottomia. Faisal oli saanut jopa Yhdysvaltain kansalaisuuden. Pystyvätkö Suomen viranomaiset parempaan suoritukseen?

4

483

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jrtjlaekjklj

      Mitä enemmän muslimeja on länsimaissa (otetaan lisää ja lisääntyvät vauhdilla), sitä enemmän "nukkuvia terroristisoluja" on odottamassa sopivaa aikaa ja tilaisuutta iskeä.

    • salasolu....

      .suomessa muslimit ovat jo poliiisipaallikkkoina , tulliwirkailijoina, ministereina, kansanedustajina, rodunjalostajina, lentajina, rajavartijoina, opettajina, oikeusministereina ,turvallisuusmiehina jne.

      • opiskelija ...

        koraanin ohjeiden mukaan!

        Jos suomalaiset olisivat viitsineet lukea raamattua aikanaan, he olisivat kuullet varoitukset!
        Mutta papitkin otavat vain rahan muttei opeta tutkimaan ja mietiskeleman sanaa
        ..

        donner ja s-o-ssu opettaa asioita joita nuoretkin ummartaa..


      • Veikkiterroristi
        opiskelija ... kirjoitti:

        koraanin ohjeiden mukaan!

        Jos suomalaiset olisivat viitsineet lukea raamattua aikanaan, he olisivat kuullet varoitukset!
        Mutta papitkin otavat vain rahan muttei opeta tutkimaan ja mietiskeleman sanaa
        ..

        donner ja s-o-ssu opettaa asioita joita nuoretkin ummartaa..

        http://bambuser.com/channel/Abdallahahah/broadcast/735684

        Juutalainen Ken Adelman alias Abdallah Al-Nafisi, yllyttää muslimeja siirtämään jihadinsa/sodat Eurooppaan.
        http://www.bayscripts.com/YouTubeAPI2/video/MJXJFXRNlPg/
        "Muslimien siirrettävä sota Eurooppaan"

        Ken pukeutuu vapaa-ajallaan arabipukuun, ja hauskuuttaa ystäviään pernaruttovitseillä.
        Why Ken Adelman is dressed like arab?

        http://www.youtube.com/watch?v=AzI_UQbSq2Y Former Reagan adviser Ken Adelman voting Dem
        http://www.youtube.com/watch?v=uBG3vMC3Z6s Islamic Radical In Kuwait Thanks USA For Freedom
        http://www.youtube.com/watch?v=AGu03FlaWq4&feature=related المصير - عبدالله النفيسي - الحلقة السادسة

        http://farm1.static.flickr.com/223/452884282_80a8498df0.jpg
        http://www.bookmark2007.com/images/ken_adelman.jpg
        http://z.hubpages.com/u/6955_f520.jpg


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      108
      6157
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe