karvaiselle

eikä edelleen tiedä tärkeitä asioita; onkohan sulla karvaiset jalat ? ;)
6185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ai mullako?:) Joskus:) Olisko kiva jos naisella olisi karvaiset jalat?:)

Äänestä
  • Niin ja mä muistan vain sun karvaisen takapuolen:D

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    Niin ja mä muistan vain sun karvaisen takapuolen:D

    Kysymys oli miehelle.

    Äänestä

  • Klonksahti kirjoitti:

    Kysymys oli miehelle.

    No täällä ei varmaan selviä....

    Äänestä

ne aika karvaiset.ei mitään apina luokkaa kuitenkaan.

Äänestä
  • Kiva juttu, nyt helpotti tiedonjano. ( nälkä jäi )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Klonksahti kirjoitti:

eikä edelleen tiedä tärkeitä asioita; onkohan sulla karvaiset jalat ? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu