RAKENNEKYNNET

Hoi kaikki rakennekynsien käyttäjät!! Missä olette käyneet ottamassa itsellenne rakennekynnet? Paitsi Hius- ja Kynsiateljeessa. Onko Huittisissa muita paikkoja tai tekijöitä kuin tuo? Minkälaiset olette lisäksi ottaneet? Itsellä haaveeksi kauniit kesäkynnet  
21311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä tekee tuollainen rakennekynsijäihminen ?

Äänestä
  • Jos olet mies, niin sun täytyy vaan päästä koittamaan miltä ne rakennekynnet tuntuu juuri sillä hekuman hetkellä kun ne raapii selkää.... MIJAU!!

    Mut oikeesti, tietääks joku ketä syksyllä joskus taannoin mainosti lehdessä että tekee matikkalan -alueella rakennekynsiä. Harmi kun ei oo tullut säilöttyä niin vanhoja lehtiä, murh!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtooooo kirjoitti:

Hoi kaikki rakennekynsien käyttäjät!! Missä olette käyneet ottamassa itsellenne rakennekynnet? Paitsi Hius- ja Kynsiateljeessa. Onko Huittisissa muita paikkoja tai tekijöitä kuin tuo? Minkälaiset olette lisäksi ottaneet? Itsellä haaveeksi kauniit kesäkynnet  

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu