Hoskonenko uskoo itsekään Kepuun?

"KRP on tutkinut viime syksystä lähtien keskustaa lähellä olevaa Nuorisosäätiön toimintaa ja sen jakamia 50 000 euron vaalitukia. Tukea ovat saaneet esimerkiksi säätiön entiset puheenjohtajat, kansanedustaja Antti Kaikkonen ja pääministeri Matti Vanhanen."
3144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On oikeus varastaa kansan varallisuutta,olemmehan kepulaisia,eikö ne tolvanat ymmärrä sitä.

Äänestä
  • on nähtävä.

    Äänestä

  • 0055hii kirjoitti:

    on nähtävä.

    onhan hän pyrkimässä kuulemma puheenjohtajistoon!?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vanha Taistolainen kirjoitti:

"KRP on tutkinut viime syksystä lähtien keskustaa lähellä olevaa Nuorisosäätiön toimintaa ja sen jakamia 50 000 euron vaalitukia. Tukea ovat saaneet esimerkiksi säätiön entiset puheenjohtajat, kansanedustaja Antti Kaikkonen ja pääministeri Matti Vanhanen."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu