Mikä on tämä biisi?

Vihjeitä ei ole paljon mutta toivottavasti joku hoksaa. Eli siinä lauletaan jokseenkin seuraavasti: " Mä en tarvi ketään kertomaan helvetistä..". Tyyli on hiukan kasarihevimäinen ja laulaja antaa tulla täysillä ja vielä "vibran" kanssa. Tänx!
4439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

bums bums bums, viuh, bums bums, viuh....

Äänestä
  • Tumps tumps jytkyn jytkyn! Diudi diudi da daa da!

    Äänestä

kilpi, sielut iskee tulta?

Äänestä

kotiteollisuus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahtoo tietää kirjoitti:

Vihjeitä ei ole paljon mutta toivottavasti joku hoksaa. Eli siinä lauletaan jokseenkin seuraavasti: " Mä en tarvi ketään kertomaan helvetistä..". Tyyli on hiukan kasarihevimäinen ja laulaja antaa tulla täysillä ja vielä "vibran" kanssa. Tänx!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu