Voimaa.com

Onko kokemuksia? Itse ajattelin kokeilla 08- 320d:hen 177hp
4300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Auris on puhdikas sillä teholla.

Äänestä
  • Juu, nyt on puhdikas munkin auto. Helppoa ja vaivatonta :).

    Äänestä

Pääsee entistä spotimmin pullistelemaan muille liikenteessä ja nopeesti voi kurvata huoltsikalle ja mennä veskiin pissii istualtaan.

Äänestä
  • nimimerkistäsi voi päätellä että ei sinulla mikään hirveän iso ole.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


urho.com kirjoitti:

Onko kokemuksia? Itse ajattelin kokeilla 08- 320d:hen 177hp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu