hei , tarkoitukseni on laihduttaa viitisen kiloa. aion olla parin viikon paastolla mehujen kera.
onko kellään kokemuksia paljon tämä voisi rintoja pienentää ?
onko kellään kokemuksia paljon tämä voisi rintoja pienentää ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Riippuu aikalailla kaikesta. Siitä paljonko painat, minkäkokoiset rinnat sinulla on, onko kehollasi taipumusta kerätä rasvaa erityisesti rintoihin ja niin eespäin.
Koska tykkään kuitenkin oletella, se, että tavoitteesi on melko iso kertonee että olet jotakuinkin normaaleissa mitoissa, joten rintasi todennäköisesti tavoitteesi lopussa pienentyisivät kuppikoolla tai peräti kahdella, jos on varaa. Eli siis jos sinulla tissiä ennestään on (B? C?). Mitä pienemmät tissit, sitä vähemmän ne tapaavat laihtuessa pienetä, mutta koska olet anorektikkopalstalla kyselemässä asioita joita voisi kysyä myös laihdutuspalstalla veikkaan myös että pyrit nyt tai myöhemmin alipainoon ja se on aina A- ja AA-kuppisten kerho.
alipainon rajalla menen, ja tavoite on bmi 16. Rintani ovat isot siroon kehooni verraten 75b, ja niistä haluisin eroon ! Kirjottelen tänne muutaman viikon kuluttua miten kävi.