Hei kuka tietää

milloin uusi Fiat Vitsi tulee markkinoille?
101109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

on vitsejä

Äänestä

Fiat joke tulee suomeen markkinoille 1.4 2005 autossa on uuden kehitys asteen työntötanko moottori.Heppoja on 45 auto painaa 1900 kiloa.Auto on kaksipaikkainen coupe moottori siaitsee takana,ja on ilmajäähdytteinen.

Äänestä

Ei se teitä koske, ei teillä tule koskaan olemaan rahaa uuden auton (minkään merkkisen) ostamista varten :)

Äänestä
  • Omistan tällä hetkellä fiat 850 merkkisen auton,ja säästänyt rahaa jo 70 luvulta fiat vitsiä varten joten älä pilkkaa.Olen jo omasta vitsistäni kaupt tehnyt.Fiat vitsi valmistetaan muista fiateista poiketen viipurissa mersun ja bmvn tehtaalla joten kyllä jännäää.

    Äänestä

  • hiuppi kirjoitti:

    Omistan tällä hetkellä fiat 850 merkkisen auton,ja säästänyt rahaa jo 70 luvulta fiat vitsiä varten joten älä pilkkaa.Olen jo omasta vitsistäni kaupt tehnyt.Fiat vitsi valmistetaan muista fiateista poiketen viipurissa mersun ja bmvn tehtaalla joten kyllä jännäää.

    löytyi fiat palstalta

    Äänestä

  • Honda mies kirjoitti:

    löytyi fiat palstalta

    viipurin mersu & bmv tehtaan vireisessä autovajassa kasataan hondaa,ja muutamia muita merkkejä.Ne on hyviä autoja ainakin entisten eurooppalaisten omistajiensa mielestä. hjyvä auto hjalpa hinta.

    Äänestä

mersu (mclaren) ehti ensin.

Äänestä
  • Joo samalta tehtaalta viatkin on automyyjä kehaisi et on viiun oma versio mersu mc kimistä.kyllä jännäää kun ens keväänä tulee viat.

    Äänestä

  • hiuppi kirjoitti:

    Joo samalta tehtaalta viatkin on automyyjä kehaisi et on viiun oma versio mersu mc kimistä.kyllä jännäää kun ens keväänä tulee viat.

    hiuppi. kivekset laskeutuneet?

    Äänestä

  • hiuppi kirjoitti:

    Joo samalta tehtaalta viatkin on automyyjä kehaisi et on viiun oma versio mersu mc kimistä.kyllä jännäää kun ens keväänä tulee viat.

    siinä se nähdään, ei mersu osaa ite, pitävät viatin koneita parempina ja viatti työntää kaikki paskat sekunda/testi kappaleet mcladaan ja mesen imago senkun paranaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Merja kirjoitti:

milloin uusi Fiat Vitsi tulee markkinoille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu