Myyn nopeasti tänä viikonloppuna pois!
Ajettu 202tkm, huoltokirja, met.violetti, automaatti-ilmastointi, sähkölasit, lämmitettävät etuistuimet, kattokaiteet, musta sisusta. Siisti ja turvallinen iso pieniruokainen Audi.
Kuvia www.nettiauto.com! Ajoneuvo Id: 90375
Hinta: 12800
Soittele 045-6706714
[email protected]
Ajettu 202tkm, huoltokirja, met.violetti, automaatti-ilmastointi, sähkölasit, lämmitettävät etuistuimet, kattokaiteet, musta sisusta. Siisti ja turvallinen iso pieniruokainen Audi.
Kuvia www.nettiauto.com! Ajoneuvo Id: 90375
Hinta: 12800
Soittele 045-6706714
[email protected]
Vastaukset 5
Vanhimmat
kovin nopeasti. Kun tiputat hintaasi 20%, niin voi kaupat tullakkin.
Kummallista sakkia nämä useimmat käytetyn audinsa myyjät. Jo useasti on yritetty kaupata erinäisillä foorumeilla esim. vm. 95-96 2.6 V6 tai vastaava ja hintaa on lapettu järjestään sinne 17-18 k€ nurkille. Vaikea on asennoitua potentiaalisen ostajan edes harkitsemaan, kun 20k€ painaa päälle. Ei se uudehko korimalli autuaaksi enää tee, hinnat tippuvat markkinoilla ja jo -98 turbo avantin saa 20k€ suurinpiirtein.
Ei se ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa. Toisaalta on tyhmää pyytää, kun ei kukaan maksa.
Minulla oli -91 1002.8 nettiautossa myynnissä ja
hinta oli 6700€ enkä saanut myytyä vaikka liikkeissä pyytävät tuplasti enemmän esim. Euro-BenZ samanlainen hinta 12500€
Laita max. 7000 euroo hintaa niin voit päästä kiesistäs eroon.
ihan oikea hinta saksassa esim joudut maksaan 1995 a6 audista samoilla kilometreillä jos se on kunnossa ja kilometrit oitää paikaansa 7000e siis jos se on kunnossa... ja kilometrit pitää paikkaansa .mun mielestä suomessa on alettu vähän liikaa itkemään hinnan perään koska et sinä saa kunnollista ostettua halvalla keski-euroopasta.. muutaman vuoden asiaa seuranneena ja autoja ostaneena ennen tätä kaikkien junttien romujen tuonnin alkua.. kaikki hyvä loppuu siihen kun kolaroituja paskoja ruvetaan tuomaan virheettöminä pappa autoina