Torjuntaviestittely

Kuinka eräät ovat osanneet tulla torjumaan blondeja ym. ikävä-palstalle? Tarvetta uudelle keskustelupalstalle: TORJUNTA
5303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minäkin opin eilen, että joku tuntematon on torjunut minut.
pitäis kai mennä särkynyt sydän -palstalle, vaikkei toi nyt oikeen missään tuntunut :)

Äänestä
  • Mitäs toi nyt on, täällähän on koko elämän kirjo ja se eletään vain ja ainoastaan tuntemattomien kanssa :)

    Äänestä

lätkimään niitä pois kärpäslätkällä :D

Äänestä
  • "Kuinka eräät ovat osanneet tulla torjumaan blondeja ym. ikävä-palstalle? "
    Kaikenlaisia vipeltäjiä löytyy..

    Äänestä

  • Kukko_ kirjoitti:

    "Kuinka eräät ovat osanneet tulla torjumaan blondeja ym. ikävä-palstalle? "
    Kaikenlaisia vipeltäjiä löytyy..

    herjaamaan... oikeita sydänkäpysiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävän torjuntaa kirjoitti:

Kuinka eräät ovat osanneet tulla torjumaan blondeja ym. ikävä-palstalle? Tarvetta uudelle keskustelupalstalle: TORJUNTA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu