missäs trubaduuri?

mihin on kadonnut "kitarasankari" joka aina kitaraa soitti kaupungilla ,ei vaa oo näkyny pitkää aikaa tätä rantojen miestä
4483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

JS treenaa uutta settiä Puumalan puolessa ja tulee tänne Lappeenrantaan sitten kun saa uudet "biisit" kulkemaan. Hyvää kannattaa odottaa...

Äänestä

soittelee nykyään aika kuumassa paikassa

r.i.p.

Äänestä
  • eiku se yks joka kännissä puhuu itekseen ja suoraan sanottuna on ihan skitso ku on kännissä,

    Äänestä

Yks ihana trubaduuri on nyt X-Factoris ja voitossa kiinni. Kannattaa nimimerkin rdlkgsd...yms. ryhtyä kans katusoittajaksi, sellaisia tarvitaan myös Lrannassa, muuten ei tuu kesäääää :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rdlkgsrdturdsthrdt kirjoitti:

mihin on kadonnut "kitarasankari" joka aina kitaraa soitti kaupungilla ,ei vaa oo näkyny pitkää aikaa tätä rantojen miestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu