Uskotteko te oikeasti että ihmissusia on olemassa?
Ihmissusia?
7
2438
Vastaukset
- j323
Jeesus Kristus on Jumala ja olet Hänelle niin arvokas ja Hän rakastaa sinua niin paljon että kuoli syntiesi sovitukseksi.Usko Jeesukseen niin saat elää IKUISESTI !!! Lue Raamattua !!!
- Mitävitsii
Niin... MITÄ!?
- TulosJaUlos
Kyllä ainakin yksi on, lähtöisin Kempeleeltä ja valitettavan korkeassa asemassa. Onneksi enää vain pari kuukautta!
- Emmily Strange
Uskon ihmissusiin. Ja raamattuun ja kummituksiin ja vampyyreihin ja ufoihin. Jos uskoo kaikkeen, on suurempi todennäköisyys olla oikeassa :)
- Ihmissudeksi pyrkivä
En usko. Niitä on.
- Bad wolf
En muute usko raamattuun, ryhdyin wiccaksi kun hermostuin raamattuun
"Katsoen kuuta
kuin kaunista puuta
istuu suden sielussa nainen
ja ulvoo yksin täysi kuuta"
- Etään-Lauman-Alfa
Minä ainakin uskon. Olen huomannut itsessäni monia sudellisia piirteitä. Aina kun näen täysikuun tulee suuri halu ulvoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks705768Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.724091Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää883562- 1142968
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri672495Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1111893Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu431844Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11398En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131395Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801101