Uskotteko te oikeasti että ihmissusia on olemassa?
Ihmissusia?
7
2407
Vastaukset
- j323
Jeesus Kristus on Jumala ja olet Hänelle niin arvokas ja Hän rakastaa sinua niin paljon että kuoli syntiesi sovitukseksi.Usko Jeesukseen niin saat elää IKUISESTI !!! Lue Raamattua !!!
- Mitävitsii
Niin... MITÄ!?
- TulosJaUlos
Kyllä ainakin yksi on, lähtöisin Kempeleeltä ja valitettavan korkeassa asemassa. Onneksi enää vain pari kuukautta!
- Emmily Strange
Uskon ihmissusiin. Ja raamattuun ja kummituksiin ja vampyyreihin ja ufoihin. Jos uskoo kaikkeen, on suurempi todennäköisyys olla oikeassa :)
- Ihmissudeksi pyrkivä
En usko. Niitä on.
- Bad wolf
En muute usko raamattuun, ryhdyin wiccaksi kun hermostuin raamattuun
"Katsoen kuuta
kuin kaunista puuta
istuu suden sielussa nainen
ja ulvoo yksin täysi kuuta"
- Etään-Lauman-Alfa
Minä ainakin uskon. Olen huomannut itsessäni monia sudellisia piirteitä. Aina kun näen täysikuun tulee suuri halu ulvoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036822SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963511Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263289"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1862255Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401777SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1161767Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161472Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141076- 1241068
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18934