Voinko

tulla viereesi? pitäisit minut siinä? Saisin koskea sinua kulta? Olet kaunis. Suukko huulillesi, kasvoilesi, kaulallesi.

Hyvää yötä!
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aina sinuta kiinni, kuinka lähelle luokseni tulla haluat. Suukko ja hyvää päivää.

Äänestä

Haluan sinut viereeni, pitäisin sinusta kiinni, vaikka horjuisit kallion reunalla. Olet niin komea, joten täältä myös suukko huulillesi ja...

Äänestä

aika tyylikkäästi ilmaistu iihana ajatus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmmmmmm kirjoitti:

tulla viereesi? pitäisit minut siinä? Saisin koskea sinua kulta? Olet kaunis. Suukko huulillesi, kasvoilesi, kaulallesi.

Hyvää yötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu