Oltiin kaveriporukalla pyörimässä Kaakkois-Aasiassa 5 kuukautta ja Phenissä ollessamme löysimme Suomi baarin jos löytyi majotusta, suomalaista ruokaa ja juomaa. Suomi tyyliin. Osoite on St. 172, No 142 A1. Kannattaa käydä pyörähtään ja maistaan ruisleipää jos on päässyt jo maku unohtuun. Positiivinen yllätys!
Majoitus Phnom phenissä
Reissaaja-KA
1
1536
Vastaukset
- suomibar
morjes , kiitos mainostuksesta Pojat! Meillä on täällä Cambozan Phnom Penh:issä majoitusta,ruokaa ja juomaa Suomi tyyliin. Huoneen hinnat 12-14 taalaa Suomalaisille alennusta, huoneissa on ilmastointi,tuuletin,tv,toimivat kaukosäätimillä,jääkaappi.lämminvesi ja parisänky. Huoneet rempattu siis maalattu.Olemme olleet täälä jo vuoden ja seitsemänkuuta. kiittäen aikaisempia kuin uusia asjakkaita. T: Suomi bar & co. osoite,katu 172, talo142 a1.P.P Cambodza. TERVETULOA KAIKKI !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083