taas haisee kusinen juttu

Taas lemuaa kusi suonenjoella, ei saatana. Miten perkele se voi levitellä sitä miten sattuu kaupunki alueella.
Noin vittumaista toimintaa ei voi ottaa kuin vittuilun kannalta. Toisin sanoen äijä vittuilee kaikille.
1501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pyykkipoika nenään niin ei haise!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ni-ih kirjoitti:

Taas lemuaa kusi suonenjoella, ei saatana. Miten perkele se voi levitellä sitä miten sattuu kaupunki alueella.
Noin vittumaista toimintaa ei voi ottaa kuin vittuilun kannalta. Toisin sanoen äijä vittuilee kaikille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu