Stressihermoleikkaus

Onko kukaan käynyt ja onko auttanut armottomaan punasteluun ja laikkiin kasvoilla/kaulalla???
Onko tullut sivuoireita ja ennen kaikkea onko olo helpottunut ja jatkuva punastumisen paine jäänyt.
Itse mietin, että menisinkö, koska tämä "läikittyminen" haittaa jo liikaa elämää.
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kokemuksia kys. stressihermon salpausleikkauksesta.

Siinä voi käydä niin että kun lähtee sutta pakoon niin tulee karhu vastaan, eli hikoilu muualla kehossa voi sitten lisääntyä, aivan valtavasti.

Oletko kokeillut minkälaisia lääkityksiä asiaan? Eikö mistään ole ollut mitään apua? Lääkitystä kannattanee kokeilla ennen n. 6000 euron leikkausta jonka lopputulos voi olla ihan jotain muuta kuin oli toiveissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


N45 kirjoitti:

Onko kukaan käynyt ja onko auttanut armottomaan punasteluun ja laikkiin kasvoilla/kaulalla???
Onko tullut sivuoireita ja ennen kaikkea onko olo helpottunut ja jatkuva punastumisen paine jäänyt.
Itse mietin, että menisinkö, koska tämä "läikittyminen" haittaa jo liikaa elämää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu