pioneer deh-p77mp

tossa lukee esittelyssä, että voi liittää autokohtaisen kaken. eli mul on tää mondeon 6000-soitin ja kake viiksessä ratin vasemmalla puolella. käykö sit helposti homma, piuhat sopii suoraan ja silleen?
2589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä siihen käsittääkseni tarttee vielä erillisen sovitejohdon väliin.

Äänestä

Voihan sitä aina koittaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hugo kirjoitti:

tossa lukee esittelyssä, että voi liittää autokohtaisen kaken. eli mul on tää mondeon 6000-soitin ja kake viiksessä ratin vasemmalla puolella. käykö sit helposti homma, piuhat sopii suoraan ja silleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu