Kertokaa minulle jotain Seat Leon - mallista. Siis uusimmasta. Sen laadusta, vioista, mukavuuksista, epämukavuuksista. Ruostuuko ym. Onko alustavikoja tai muuta? Kaikki vaan, pyydän.
Vastaukset 1
- .........
moottori kyseessä? Oli moottori mikä tahansa niin ruostetta ei ainakaan esiinny Leonissa. Perus Leon ei ainakaan ole epämukava, mutta joku voi pitää FR malleja epämukavana, tosin itse en kuulu siihen joukkoon. Paras tapa selvittää mukavuus on että käyt koeajamassa Leonin ja katsot mitä itse tykkäät siitä. Itse en osaa laadusta ja vioista sanoa mitään kun en ole koskaan omistanut moista, koeajanut kyllä olen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681036
- 60832
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46663
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77606- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569