Pyyhkijät ei pydähdy

siis kävi näin, että sulake paloi ja kun vaihdoin se niin nyt pyyhkijät on päällä kokoajan. Mikähän sitä nyt riivaa, osaisko joku neuvoa?
3567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oliskohan se viiksi tullut tiensä päähän ja polttanut hajotessaan sulakkeen ja sitten jäänyt päälle asentoon.

Äänestä

jospa kääntäisit viiksestä sen nolla asentoon

Äänestä

nyt sataa niin paljon et tuo vaan antaa sulle lisää käyttöä helpottavaa automatiikkaa. Voithan sä aina ottaa sulat pois jos joskus on vähän aikaa kuivaa etkä haluu kuulla sulkien nirskunaa lasilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaakatin kirjoitti:

siis kävi näin, että sulake paloi ja kun vaihdoin se niin nyt pyyhkijät on päällä kokoajan. Mikähän sitä nyt riivaa, osaisko joku neuvoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu