Mifepristoni

89475

Eli sain tiistaina tuon lääkkeen ja siitä tuli aivan tajuton paha olo, keskiviikko illan vain oksensin , vaikka ei paljon ollut mitä oksentaa kun ei ole mitään oikein pystynyt syömään.. Onko muilla ollut vastaavaa. Ajattelin, että ei mitenkään hirveän paha olo tule, mutta huoh. Kohta sitten lähtä kättärille saamaan loput lääkkeet ym.

10

570

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -

      koin itse saman tosta lääkkeestä. yllätyin tosiaan kuinka huono olo pystyikään olemaan. oksentelin myös ja nukuin koko päivän. tosin ei ollut oikein mitään mitä oksentaa kun ruoka ei ollut maistunut.

      • se....

        yllättävää että elimistö yrittää kaikin tavoin suojella uutta elämää noilta tappavilta myrkyiltä?


      • 89475
        se.... kirjoitti:

        yllättävää että elimistö yrittää kaikin tavoin suojella uutta elämää noilta tappavilta myrkyiltä?

        entä jos se "uusi elämä" oli jo kuollut sinne kohtuun?


      • käsitelty
        89475 kirjoitti:

        entä jos se "uusi elämä" oli jo kuollut sinne kohtuun?

        jo tuossa ylempänä, sillonhan siellä ei enää ole mitään elämää. Mutta oliko siis näin ap:n ja tähän alemmas vastanneen tapauksissa?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3673
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2509
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      37
      2382
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      2117
    5. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1599
    6. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1582
    7. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      15
      1522
    8. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      131
      1365
    9. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      283
      1351
    10. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1305
    Aihe