taistelutoveri

Ei iske täysillä, mutta hyvä pitää hyvät naapuruussuhteet yllä....olet mukava ja taitava taistelukumppanini, sinua rakastan...lähelläni
4192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun Mertaranta

Äänestä

niin minäkin :)

Äänestä

ja sana täältä, niin saisin kasattua tuosta jotain mukavaa

Äänestä

Kukas tarkemmin tämä sun taistelutoverisi on, mies vai nainen? Koska taistelitte viimeksi;) ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapurimme Ruotsi kirjoitti:

Ei iske täysillä, mutta hyvä pitää hyvät naapuruussuhteet yllä....olet mukava ja taitava taistelukumppanini, sinua rakastan...lähelläni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu