tapasin tikkulan automarketilla viime viikon ti iltasella naisen joka on työssä siellä, jäi mieleen suloisella hymyllä, vienolla flirtillä, siivoili paikkoja ja olimme hetken katsekontaktissa aina välillä nikkasi silmää vielä mennessäään-- jäi mieleen, en ole päässyt sen jälkeen kuin maanantaina ja oli eri siivooja silloin niinkuin eilenkin...en tiedä firmaa, vihreä t-paita, farkut ja näimme siinä kuuden maissa.... tahtoisin kiitoksena hymystä ja päivän piristyksestä tarjota kahvit mutta näemmekö enää?? tunteeko kukaan ? noin 175 pitkä ja tumma tukkainen nainen
jäit mieleen
joel77
16866
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
olen silti varattu
että FLIRTTI SE ON elämän suola??!! Härnäät vähän, ja silleen... Semmosia ne sitten on- Porinkin naiset ja miehetkin?
On syytä nostaa kytkintä, ja jättää kauas taakseen porilaiset luntut mikäli etsiskelee pysyväisempää suhdetta.Porittaret ei kelpaa kuin yhden ehtoon juttuihin.
riittää yhden illan jutut.:) Siinä kerkee saamaan sen mitä tahtookin. Ja tyhmä porinpoika antaa!
minäkin ei se haittaa..
siivoojien ahdistelija oikein olet? Työpaikka-ahdistelua. Moppimirkku ei kahvejasi kaipaa. Hanki elämä!
tässä ollaan hankkimassa ;D
vaivaa? Ei ihme, että joku sekoo ja tekee skupollit, jos tollai härnätään.
ei tuo joel ole ählämi, taitaa ihan härmäläinen olla....
Porissa riittää upeita nuoria naisia, jotka on kuitenkin tosi kylmiä ja vaikeita.
naisen iskeminen ja saamineen Porissa on hyvin vaikeaa!
toisille...
no näinhän se on. taviksena informoin muita, että vaikeaa on!
viestiketjua lukiessani huomasin että kukaan ei osannut antaa vastausta kysymykseesi, enkä ikävä kyllä minäkään, mutta se tiedän että eivät sen paikan siivoojat ole abcn eikä s-marketin henkilökuntaa, siivousfirma on rtk joka siellä hoitaa asiat, valitettavasti en sen paremmin tiedä ketään siivoojaa siellä..toivottavasti löydät etsimäsi :)
Minulle kelpaisi kuka tahansa porilainen nuori nainen jos on hyvän näköinen, normaalivartaloinen ja pienet tissit. Se on se vaatimuslistani!
haluaa naiselle pienet tissit? Tykkäätkö lapsista vai?
roikkuu, valitettavasti.