KOKOELMIA

LITTLESUSIE2

Ärsyttää tietynlaiset kokoelmat,..jos itse koostaisin soolo-uran kokoelman se olisi näin(nämä kannattaa mielestäni kuunnella)Miten itse näet?
1.Billie Jean 2.They dont care about us 3.Rock with u 4.Shes out of my life 5.Earth Song 6.Smooth Criminal
7.Bad 8.Dirty Diana 9.BEAT IT 10.Thriller 11.Give in to me 12.Will u BE there 13.Black or White14.You are not alone 15.Off the wall 16.Heal the world 17.Stranger in Moscow 18.You rock my world

4

265

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • blood in hair

      unohtuipa tuosta WE´VE HAD ENOUGH,..se viimeiseksi raidaksi

      • WHOKILLEDSUSIE?

        ja tietty MAN IN THE MIRROR...


      • LADY IN HIS LIFE
        WHOKILLEDSUSIE? kirjoitti:

        ja tietty MAN IN THE MIRROR...

        Periaatteessa ok lista ja cd:hän on rajallinen mutta kyllä esim.GHOSTSille ja DONT STOP TILille pitäisi löytyä tilaa. Makuja on monenlaisia..


      • KIRJASTON ROUVA
        LADY IN HIS LIFE kirjoitti:

        Periaatteessa ok lista ja cd:hän on rajallinen mutta kyllä esim.GHOSTSille ja DONT STOP TILille pitäisi löytyä tilaa. Makuja on monenlaisia..

        Essential on hyvä kokoelma!! Suuri ihmetys ULTIMATE COLLECTIONISSA on, että siitä puuttuu esim. EARTH SONG. Omituista. King of Pop ja NUMBER ONES ovat melko vajaita nekin.):..tavallaan..eli ESSENTIAL jos kokoelmaa havittelee..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi rikollista

      "Molemmat vangitut ovat osoitetietojen perusteella kotoisin reilun sadan kilometrin päästä Suomussalmelta. Molemmilla on
      Suomussalmi
      8
      1807
    2. Varmaan olen odotellut ihan turhaan

      Kutsua luoksesi kylään Superman?
      Ikävä
      44
      1807
    3. Mitä tekee Rebelwerks?

      Rebelwerks myy melkein kaiken tavaransa. Onko Rebelwerks menettänyt järkensä? Vai onko hän lopultakin tullut järkiinsä
      Taivalkoski
      16
      1782
    4. **** mies anna jokin vinkki

      Mistä tiedän, että vielä toivot että kuulet minusta. Aikaa on kulunut...
      Ikävä
      94
      1312
    5. Jos meillä ei olisi

      Ikäeroa, niin oltais aikoja sitten oltu aito pari! Me kuulutaan yhteen🥰
      Ikävä
      159
      1289
    6. Suojeluvaisto

      Mikä herättää miehessä suojeluvaiston naista kohtaan?
      Ikävä
      183
      1248
    7. Ei se yhteys

      Niin vain poistu ja lakkaa olemasta. Muista tämä nainen.
      Ikävä
      68
      1118
    8. Kolme sanaa jotka kuvaa naista jota kaipaat

      Kerro jotain hyvää. Hyvä kiertämään.
      Ikävä
      61
      1080
    9. Eli sä nainen

      Siis halusit pitää jonkinlaisen kontaktin ja ylläpitää yhteyttä. Etsitkö jotain mysteeristä ja kiehtovaa vai halusitko t
      Ikävä
      65
      1056
    10. P-karjalassa juorutaan ihan kaikki.Pitäisikö muuttaa Etelä-karjalaan?

      Täällä Pohjois-karjalassa juorutaan ihan kaikki. Ei voi luottaa edes viranomasiin joita sitoo vaitiolovelvollisuus. Ka
      Imatra
      18
      1043
    Aihe