TOJOTA ON

penalikuskien idoli. Lähes joka asiayhteydessä penalia verrataan tojoon.
5142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

päteä. bemari on parempi kuin takaveto corolla.

Äänestä

että kestää vielä ennen kuin saavuttavat tojon luotettavuuden.

Äänestä

Toyota MKIV Supran Getragin laatikko on sama kuin e36 m3 3.2:sessa, ja sit jokunen vuosi sitten Bemari olisi halunnut yhdistyä Toyotan kanssa mutta Toyota ei suostunut kun pelkäsi luotettavuutensa kärsivän ja tämä on tosi juttu, tästä oli aikoinaan monen aukeaman juttu olikohan TM:ssä vai Tuulilasissa mut olipahan kumminkin.

Mut silti ajan Bemarilla, sano kuka mitä tahansa. Onhan niiskin omat pikku yskä ongelmat, mut kun tietää ne ja osaa itse korjata, ni auto toimii kuin unelma ja aivan yhtä luotettavasti kuin Toyota.

Äänestä
  • BMW on Brandtin suvun pääosin omistama konserni, jolla ei ole pienintäkään aikomusta menettää itsenäisyyttään.

    Tuo Toyotan kanssa yhdityminen on joku aprillipila, jos sitäkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


4nwj5e6rtuby kirjoitti:

penalikuskien idoli. Lähes joka asiayhteydessä penalia verrataan tojoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu