Kart heräsi suuressa makuuhuoneessa hän oli nukkunut varmaankin vuorokauden. Kart makasi suurella sängyllä kädet levällään. Hän oli alasti ja hänen lihaksensa olivat erittäin kipeät. Valo lankesi ikkunasta huoneeseen päivä oli siis jo pitkällä. Samassa ovi aukesi Kartia vastapäätä ja sisään astui vaalea tukkainen nainen, joka oli erittäin kaunis kasvoiltaan, että vartaloltaan.
Vastaukset 1
- jatkoa pukkaa
"Hei komistus, minun nimeni on Birgit", sanoi neito hiljaa saksaksi, jota Kart oli lukiossa oppinut. Jostain kaukaa hän kuuli radiosta arabialaista musiikkia samalla kun salama leipoi tummaa taivasta. Nytkö se tapahtuisi, huomasi Kart ajattelevansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091743Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss272908- 67867
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö108661- 32591
- 88557
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61549- 32540
- 42522
- 37520