haloo heinola/ VR

onko tossa tosiaan kaikki ilmoittautuneet vai mikä on tilanne kun ei moneen päivään ole tullut yhtään uusia nimiä listaan...
6837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eipä näytä tilanne kummoiselta, 64 painijaa? eihän tuo voi pitää paikkansa?
Voisin kyllä kuvitella, että moni kisoihin lähtöä suunnitellut peruu koko homman, kun ei ilmoittautuneita näytä ilmestyvän, vaikka ilmoaika päättynyt. Minä en ole koskaan ymmärtänyt sitä, miksi näitä ilmoja pantataan. Luulisi sen nyt olevan ihan asiakaspalvelua (ja asiakkaitahan ne paikalle saapuvat painiperheet ovat) joka pitää hoitaa mahdollisimman hyvin.
Mutta jokainen seura toimii omalla tavallaan. Sinällään asia ei kyllä meitä susirajan miehiä koske, sillä met olemma laittaneet painitrikoot pesuun ja kesäksi kuivaamaan. Jaksetaan sitten taas syksyllä reissata.

Äänestä
  • pitää uudelleen, jos sarjaan ei ole tulossa kuin 2 painijaa.laittakaa nyt ihmeessä ne ilmoittautuneet esille tai muuten jo listalla olevistakin jää osa pois.

    Äänestä

  • Kisajärjestäjän virallinen tieto kertoo osallistujamääräksi tällä hetkellä yli 200 painijaa.Päivityksen kanssa ongelmia, mutta tervetuloa VR- turnaukseen,saamme aikaan hyvät kinkerit!!!

    Äänestä

  • Speaker kirjoitti:

    Kisajärjestäjän virallinen tieto kertoo osallistujamääräksi tällä hetkellä yli 200 painijaa.Päivityksen kanssa ongelmia, mutta tervetuloa VR- turnaukseen,saamme aikaan hyvät kinkerit!!!

    tiedosta, mutta jos kerran ottelujärjestäjän sivuille on nyt ongelmia päivittää, niin saatteko sitten osallistujat teidän seuran sivuille? teidän kautta ilmoittautumiset on kuitenkin menneet.

    nimimerkillä: ei viittis turhaan ajella 988 km

    Äänestä

  • Speaker kirjoitti:

    Kisajärjestäjän virallinen tieto kertoo osallistujamääräksi tällä hetkellä yli 200 painijaa.Päivityksen kanssa ongelmia, mutta tervetuloa VR- turnaukseen,saamme aikaan hyvät kinkerit!!!

    tämän vuoden VR painit ole painittu. kyllä ne sinne teidän omille sivuille saa, eikä tarvii mitään liiton hommia. josko ens vuonna olis opittu jotakin.

    Äänestä

MITÄS SITÄ MITALIA POKKAAMAAN...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


spedet kirjoitti:

onko tossa tosiaan kaikki ilmoittautuneet vai mikä on tilanne kun ei moneen päivään ole tullut yhtään uusia nimiä listaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu