Se yksi pöljä kun jotain tänne kirjoittaa, niin heti perään hän käy painamassa peukalo ylös nappia, jota hän sitten kaiken päivää ja viikkoa toistaa, jotta saa niitä peukalo ylös kertoja lisää. Samalla hän lisää sitä turhanpäiväistä tekstiä, jotta saa oman aloituksensa sivun alkuun.
Sairasta touhua.
Sairasta touhua.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kuule ei niitä peukaloja tule kuin yksi / ip osoite. ei ainakaan saman päivän aikana. sama pätee lukijamäärään ei se runkkaaminen auta siihen yhtään että niitä tulis lisää. ja lopuksi mistä voit tietää kuka painaa peukaloa ja kuka ei, kyllä sulla ja on ongelmat voi helvetti sentäs. sun täytyy olla todella viisas, siis oikeesti.
Kyllä niitä peukaloita tulee, niin monta kuin painaja haluaa. Toki ei samalla kertaa, mutta aina kun uudestaa avaa ja painaa peukaloa. Siis jos sinä kirjoitat jonkun avauksen ja käyt sen lukemassa sata eri kertaa ja joka kerta painat peukaloa, niin kyllä siellä on sata peukaloa.