ongelmani on se, että olen mielettömän ihastunut mieheen,joka on toodeella ujo.kaikki sanoo et se on niin ujo.. mä joudun tekee kaikki aloitteet,ja nyt sit tietty mietin,et onko tää vaan yksipuolista ihastumista.se sanoi mulle et haluaa tavata,kun kysyin,mutta se ei ikinä soita/lähetä tekstiviestiä ekana..kyllä se mulle kauniisti hymyilee..voiko se tosiaan olla vaan niin ujo,et se ei osaa tarttua luuriin,vaan mieluummin oottelee aina mun siirtoja?
ujo mies
pipsa
21100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Itse olen ujo mies ja voin sanoa että kyllä mies voi olla hyvinkin ujo.Jotenkuten pärjään normaalissa kanssakäymisessä naisen kanssa mutta jos nainen sattuu olemaan tyyppiäni ja tunnen kiinnostusta häntä kohtaan niin ajatuksen kulku pysähtyy siihen paikkaan ja en tahdo saada sanaa suustani.Ja kun ihastus iskee päälle niin minusta saa varmasti käsityksen että olen tyhmä tai muuten omituinen vaikka kysymyksessä on vain ujous.
Jos tuo "ttt" on sun nimikirjaimet, niin onneks olkoon, mulla on samat. Ja tuo tekstikin on kuin suoraan mun näppikseltä.
....outoa, mutta niin on elämäkin