Onko sulla syytä epäillä, että olen ihastunut sinuun? Jos on, niin mitä syytä? Mistä tiedät? Vai tiedätkö?
Syytä epäillä
ihas tunut
12554
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
tiedä, oletko?
alkulento - joka päättyi juoksuhiekkaan, olisko siinä syytä kerrakseen...
On, epäilen sitä koska silmäsi ja jokin sinussa antaa vihjeitä siihen suuntaan. =*)
palstojen perusteella vähän mutta enhän varmasti tiedä ketä täällä kaipailet. :)
että et ole ihastunut..eikä todellakaan ole syytä edes epäillä niin..pikemminkin olet vihastunut..jostain kumman syystä.
joistain kivoista kirjoituksista tulee helliä ajatuksia muuten kyllä ärsytät liikaa...
ite tiedät
Tähän voin vastata vasta sitten kun tavataan ja jutellaan hänen kanssaan oikeasti.
Silmistä sen yleensä näkee.
Tiedät jostain syystä missä asun, ehkä se on sattumaa että näit minut. Voitaisko olla jo yhdessä kesä? Ainakin silloin tällöin? Ihan rauhassa, ilman kiirettä.
syytä... Täytyy alkaa vältellä, ettei mene pian pan.......i!
mutta tiedä mies että minun on vähän vaikea luottaa itseeni tässä. Ole kiltti ja rohkaise minua. Heiluta kättä seuraavalla kerralla? Jos sen teet kipaisen sinne oitis. annan numeroni sulle ja sitten soitat? voi tätä minä kaipaan!
mitään syytä sellaista epäillä..