Kiitos sulle mustamaalari. Sydän särkyi tuusannuuskaksi Oletko varma, että oli tarpeellista tuottaa tällaistä vuosien tuskaa? Haluan saattaa sinut vastuuseen teoistasi. Mokasitko vai mitä tulikaan tehtyä? Miten häpäisijät saadaan vastuuseen kunnian loukkaamisesta? Toivottavasti joku repii joskus sydämen irti kehostasi, ihan niin kuin sinä teit minulle. Haluan sinun tuntevan sen tuskan, jonka sinä aiheutit minulle tahallasi
Sinulle paha ihminen
5
1007
Vastaukset
- haukut saanut
pieneen sievään päähäsi mahdu etten minä sitä aiheuttanut vaan kateelliset juoruilevat entiset ystävät. turhaan tätä vuosikausia haudot, tule jutteleen, minähän pidän sinusta tosi paljon.
- -----
toinen on pelkkää vahaa hyppysissäsi!?
- ha sa
----- kirjoitti:
toinen on pelkkää vahaa hyppysissäsi!?
minä se sitä vahaa olen.
- Näin on
varatun perään.Sait mitä tilasit.
- ------------------
Olet osoittanut käsittämätöntä julmuutta ja raakuutta sinua ihailevaa ihmistä kohtaan. Toinen teki sen rakkaudesta sinun, mutta sinun tekosi oli tekosi oli kylmäverinen, harkittu ja raaka teloitus. Mieti vähän millä tavalla asioitasi hoitelet. Olet kuin koulusurmaaja, joka kostaa kiusaajilleen ampumalla heidät kuoliaaksi. Samalla tavalla sinun toimesi ovat jossain vaiheessa menneet ”pikkasen” överiksi. Ei ollut enää millään tavalla enää suhteutettuna ”tekoon”.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1117895Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3907029Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite784350Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294089Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022528Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os312259- 952189
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps201929Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11807Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11800