Sinulle paha ihminen

-itsetunto romuna-

Kiitos sulle mustamaalari. Sydän särkyi tuusannuuskaksi Oletko varma, että oli tarpeellista tuottaa tällaistä vuosien tuskaa? Haluan saattaa sinut vastuuseen teoistasi. Mokasitko vai mitä tulikaan tehtyä? Miten häpäisijät saadaan vastuuseen kunnian loukkaamisesta? Toivottavasti joku repii joskus sydämen irti kehostasi, ihan niin kuin sinä teit minulle. Haluan sinun tuntevan sen tuskan, jonka sinä aiheutit minulle tahallasi

5

1024

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • haukut saanut

      pieneen sievään päähäsi mahdu etten minä sitä aiheuttanut vaan kateelliset juoruilevat entiset ystävät. turhaan tätä vuosikausia haudot, tule jutteleen, minähän pidän sinusta tosi paljon.

      • -----

        toinen on pelkkää vahaa hyppysissäsi!?


      • ha sa
        ----- kirjoitti:

        toinen on pelkkää vahaa hyppysissäsi!?

        minä se sitä vahaa olen.


    • Näin on

      varatun perään.Sait mitä tilasit.

      • ------------------

        Olet osoittanut käsittämätöntä julmuutta ja raakuutta sinua ihailevaa ihmistä kohtaan. Toinen teki sen rakkaudesta sinun, mutta sinun tekosi oli tekosi oli kylmäverinen, harkittu ja raaka teloitus. Mieti vähän millä tavalla asioitasi hoitelet. Olet kuin koulusurmaaja, joka kostaa kiusaajilleen ampumalla heidät kuoliaaksi. Samalla tavalla sinun toimesi ovat jossain vaiheessa menneet ”pikkasen” överiksi. Ei ollut enää millään tavalla enää suhteutettuna ”tekoon”.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      132
      1635
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      126
      1456
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      140
      1260
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      66
      1208
    5. 44
      910
    6. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      78
      875
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      842
    8. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      104
      823
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      14
      773
    10. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      103
      725
    Aihe