vitunonnellinenlaihduttaja

alotin laihduttaan ku on yli painoo. saanu tiputettua n.8kg
mutta mullahan on ny tissit vaan lähteny. mulla oli c-kuppi ny ne kaikki liivit o isoja.
tää ny jotenki latisti koko homman 8 (
mus muuta jännää oo ollukkaa ku kunnon rinnat ny ei niitäkää
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että rinnat pienenee nopeasti "oikeaan" kokoonsa. Niin kävi mullakin, ei ne tosin paljoa, kun ei varsinaista ylipainoa ollu, huomattavasti kuitenkin, mulle... Hyvä vaan kuule. Sopii paljon useampi paitakin päälle kun ei oo C-kupit tiellä;). Oikeesti.

Jos löaihdutat normaalipainoon, löytyy muita hyviä puolia, jotka on parempaa kuin liian suuret rinnat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


göööl94 kirjoitti:

alotin laihduttaan ku on yli painoo. saanu tiputettua n.8kg
mutta mullahan on ny tissit vaan lähteny. mulla oli c-kuppi ny ne kaikki liivit o isoja.
tää ny jotenki latisti koko homman 8 (
mus muuta jännää oo ollukkaa ku kunnon rinnat ny ei niitäkää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu