Kainuun sikatilat?

Missäpäin Kainuuta on vielä sikaloita vai onko kaikki lopettaneet jo toimintansa?
3573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kainuusta ovat lopettaneet.Koskelle kaavaillaan 50 000 sian sikalaa.

Äänestä
  • suomussalmen siat asuu kerrostaloissa nykyjään röhkiit isopäät nöyrille akoillee.

    Äänestä

lienee Ristijärven Uvalla. Sianpaska haisee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sik A kirjoitti:

Missäpäin Kainuuta on vielä sikaloita vai onko kaikki lopettaneet jo toimintansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu