Vitun idiootteeja täällä, ei viitsi edes lukea noita asuntojen myynti-ilmoituksia kun palsta täynnä kaikkea huuuhaa vuokranhakua ja muuta moskaa
vituttaa
vituttaa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mm. Maailman menoa-, pandemia- ja politiikka-palstoilla on vastaavia viestejä päivittäin. Aina saa käyttää Ilmoita asiattomasta viestistä, perusteluna väärä palsta (isoin kirjaimin asian nopeuttamiseksi).
Suomi24:n pitäisi kehittää joku äänestyksen tavoin toimiva ilmoitussysteemi, että väärän palstan ilmoitukset saisi kerralla pois, kun sitä näpäyttää. Nykyinen ilmoittamissysteemi vie aikaa ainakin vuorokauden ennen kuin poistetaan, jos poistetaan lainkaan.
Kun sheriffit poistettiin useimmilta palstoilta, valvonta loppui. Nyt nähdään sen seuraukset.
kai sheriffejä ole "poistettu", vaan osa on kyllästynyt jatkuvaan trollipellearmeijan paapomiseen ja ottanut loparit.