Kakarat pois

VeeTwin

Onko niiden pikkuäitien ihan pakko käydä tukkimassa vaunujensa kanssa jokainen iltatoritapahtuma. Eikö niitä sikiönkuljettimia voisi jätää vaikka farmoksen tontille parkkiin. Kyllä iltatori on tarkotettu aikuisille jo ohjelmankin perusteella.

5

410

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KukKuu??

      ...järveen, ihmisvihaaja!

      • Meilki on kolome

        joku "mamu":jien persnuolija?
        On se helvetin hienoia että suomalaiset viitsii tehdä penskoja tähän ryysyrantaan. Tukkikaa vaan lisää niitä paikkoja vaunuilla ja lapsilla. Turha siinä on tuhkamunien tulla vinkumaan.


    • Prässäämöön vain.

      Johtuen öljystä ja autojen pakokaasuista ja liikenneonnettomuuksista jne.Mutta Pyhää Lehmäämme ei voi enempää syyttää,koska se on tabu.Ei Suomalainen tunne olevansa tarpeeksi hieno ilman peltikuortaan.

    • lasten suojelija

      toi on aivan pötyä...lapset nauttii siitä ja ansaitsee vielä enemmän kunnioitusta ym kuin me aikuiset.....lapset ovat ihania ja meidän jälkeläisiä!!!!

    • vaunuja vedetään

      No joo, vaikuttaa provoamiselta tuo aloitus!
      Kyllähän ne lastenvaunuja ihmisvilinässä lykkivät toisinaan jonkinlaista närää aiheuttavat. Varsinkin silloin, jos äidit tuntevat toisten olevan tiellään ja työntävät vaunujaan toisten varpaille!

      Minä en juurikaan pidä markkinoista, yhdet kesässä riittää mainiosti! Eihän markkinoilta edes saa mitään edullisemmin! Joten rampatkaa ihan vapaasti vaan markkinoillanne, lasten kanssa tai ilman!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      95
      1811
    2. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      487
      1380
    3. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      88
      1193
    4. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      47
      1160
    5. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      75
      1150
    6. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      191
      1117
    7. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      937
    8. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      11
      844
    9. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      65
      715
    10. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      176
      711
    Aihe