Onko niiden pikkuäitien ihan pakko käydä tukkimassa vaunujensa kanssa jokainen iltatoritapahtuma. Eikö niitä sikiönkuljettimia voisi jätää vaikka farmoksen tontille parkkiin. Kyllä iltatori on tarkotettu aikuisille jo ohjelmankin perusteella.
Kakarat pois
5
401
Vastaukset
- KukKuu??
...järveen, ihmisvihaaja!
- Meilki on kolome
joku "mamu":jien persnuolija?
On se helvetin hienoia että suomalaiset viitsii tehdä penskoja tähän ryysyrantaan. Tukkikaa vaan lisää niitä paikkoja vaunuilla ja lapsilla. Turha siinä on tuhkamunien tulla vinkumaan.
- Prässäämöön vain.
Johtuen öljystä ja autojen pakokaasuista ja liikenneonnettomuuksista jne.Mutta Pyhää Lehmäämme ei voi enempää syyttää,koska se on tabu.Ei Suomalainen tunne olevansa tarpeeksi hieno ilman peltikuortaan.
- lasten suojelija
toi on aivan pötyä...lapset nauttii siitä ja ansaitsee vielä enemmän kunnioitusta ym kuin me aikuiset.....lapset ovat ihania ja meidän jälkeläisiä!!!!
- vaunuja vedetään
No joo, vaikuttaa provoamiselta tuo aloitus!
Kyllähän ne lastenvaunuja ihmisvilinässä lykkivät toisinaan jonkinlaista närää aiheuttavat. Varsinkin silloin, jos äidit tuntevat toisten olevan tiellään ja työntävät vaunujaan toisten varpaille!
Minä en juurikaan pidä markkinoista, yhdet kesässä riittää mainiosti! Eihän markkinoilta edes saa mitään edullisemmin! Joten rampatkaa ihan vapaasti vaan markkinoillanne, lasten kanssa tai ilman!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1754961Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,184336Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993087Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2482910Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432852- 522491
- 271919
- 341713
- 201703
- 631677