authenticator

vitutuksen multihuip

No niin. Olen nyt pitänyt lomaa pelistä about 3 kk ja olisin taas aloittelemassa, mutta eipä ollut niin helppoa kuin muina vuosina "loman" jälkeen.

Olenko nyt oikeassa kun sanon, että mun pitää ostaa toi avaimenperä ennen kuin voin pelata? En nimittäin pääse ostamaan peliaikaa enkä juuri mihinkään kun kyselee joka paikassa -6 number digit codea-

Ja puhelin on niin paska, ettei siihen saanu sitä ohjelmaa.

Ahistaa! tahtoo..pelata..pakko..pelata...

3

336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei sitä autentikaattoria tarvitse jos ei ole accolleen sitä asentanut. Eri asia sitten tietenkin on olet jollekin muulle accosi tiedot antanut ja tämä on autentikaattorin siihen asentanut.

      Kyllä sen sieltä pois saa jos lähettää kopiot henkkareista, cd avaimet ja muuta tarpeellista blizzun supporttiin.

      • vitutuksen multihuip

        OK. Eli tämä tarkoittaa sitä, että joku on laittanut sen mun accountille. En ole itse sitä asentanut. Vittu


      • vitutuksen multihuip kirjoitti:

        OK. Eli tämä tarkoittaa sitä, että joku on laittanut sen mun accountille. En ole itse sitä asentanut. Vittu

        Näin näyttäis nykyään nuo kultafarmarit tekevän, että kun saavat jonkun accountin tunnarit käsiinsä lyövät ensimmäisenä autentikattorin accolle jolloin pääsevät hieman pidempään tekemään mitä haluavat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      34
      9208
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      27
      3696
    3. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      54
      2260
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      107
      2090
    5. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      17
      1880
    6. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      12
      1485
    7. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      24
      1318
    8. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1197
    9. Esko ja Martina viettävät joulua

      Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen
      Kotimaiset julkkisjuorut
      168
      906
    10. Millaisia odotuksia ensi vuodelle?

      Itse odotan parempaa taloudellista tasapainoa ja sen aion myös saavuttaa, kun onhan se vain minusta kiinni.
      Sinkut
      159
      833
    Aihe