LE MANS 2010

Ei yhtään Peugeotia 28 parhaan auton joukossa. Peugeoteista hajosivat moottorit. Näin kun autolla ajetaan 24 tuntia. Miten käy kun autolla ajetaan vuodesta toiseen ?
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on se ihme kun peugeot on kuitenkin dominoinu sitä jo aika kauan

Äänestä

itse ajoin edellisellä pösöllä 17v, 615000km ilman ruoste, tai muita ihmeellisiä ongelmia, normi huoltojen lisäksi. Joka vuosi ekalla leima konttorilla, ja auto on edelleen liikenteessä.

Äänestä

Jäikö jotain huomaamatta. Mikä oli neljäs auto?

Äänestä

niissä P1 luokan autoissa on ko. tehtaiden tekemien vakioautojen kanssa. Ei edes valmisruspaikka, ehkäpä sama logo mutta se onkin aunut yhteläisyys, Kivahan se on maksella autonostossa autotehtaiden myynti ja mariikointikuluja sekä hullunkalliita kilpailuja.

Senlisäksi osallistua alamäkilaskujen ja purjehtimisen maksuun.. Ei ihme jos kalliita keksintöjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pösilö. kirjoitti:

Ei yhtään Peugeotia 28 parhaan auton joukossa. Peugeoteista hajosivat moottorit. Näin kun autolla ajetaan 24 tuntia. Miten käy kun autolla ajetaan vuodesta toiseen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu