Tiedät itsekin

varrrsssin hyvin mikä meni alussa ihan pieleen????
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis mua ei kiinnosta vittuukaan enään.

Äänestä
  • Eli voit lopettaa ton typrän huutelun täällä.kysy suoraan jos on asiaa.vai tuleko paskat housuun?

    Äänestä

Nyt ajatellen alku hoidettiin mun mielestä väärin. En tiennyt mistään mitään.
Alun virheistä ei olisi saanut/saisi sakottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

varrrsssin hyvin mikä meni alussa ihan pieleen????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu