W211 korjauskäsky

Omistan W211 korisen E-Mersun vuosimallia -03. Sain Vehon jälkimarkkinoinnista pikaisen kutsun korjaukseen, koska turvavyöt eivät ilmeisesti toimi kolaritilanteessa. Vaatii noin 2 tunnin korjauksen. Onko näitä autoja markkinoilla paljon?
1739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on Suomen maantiet väärällään, etkö todella ole huomannut?

"korjauskäsky"
"W211 korisen E-Mersun vuosimallia -03."
"Onko näitä autoja markkinoilla paljon?"

Nyt Vehon korjaamot kaikkialla Suomessa ovat täysin tukossa, joten nk normaalihuoltoja ei voida suorittaa, koska W211- korisen "turvavyöongelmat" vievät kaiken ajan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MBkuski kirjoitti:

Omistan W211 korisen E-Mersun vuosimallia -03. Sain Vehon jälkimarkkinoinnista pikaisen kutsun korjaukseen, koska turvavyöt eivät ilmeisesti toimi kolaritilanteessa. Vaatii noin 2 tunnin korjauksen. Onko näitä autoja markkinoilla paljon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu