Asiakaspalveluun soittaessani kysyin mistä moiset hinnat tulleet pakettiliittymälle kun ovat menneet yli niin paljon. Maksan liittymän mutta se on sukulaisen käytössä. Sitten jotenkin siinä asiakaspalvelun puhelun aikana tuli sovittua että laitetaan sinne saldoraja? Saldorajan määrää ei puhelimessa edes kysytty, puhuin vain että ennenkin oli sellainen. Ei kerrottu että sen voimaanlaitto maksaa 10 euroa puhelimitse ja on ilmainen netin kautta. Varmasti tässä nyt kaiken maailman asiat osaa ite ottaa ja muistaa kun muutnekin kärsii infoähkystä kaiken aikaaa h*vetti.
Ja sitten kesti omasivuilta saada lopullinen vastaus kysymykseen 2-3 viikkoa lupaamansa 2-3 päivän sijaan kun kysyin miksi kymppi meni laskusta. Olisi kaikki olleet tyytyväisempiä kun olisi kertonut puhelimessa jo tämän asian minulle. Kymppi minun rahoissani merkkaa sen verran paljon, että ei kiinnostaisi kovasti jaella turhaan.
palvelussa ei kerrottu kaikkea
Kymppi sinne toinen
1
331
Vastaukset
- 23123231213
Kannattaa muistaa etta Eurooppaan saapuessa voivat kysya kuinka aikoo itsensa yllapitaa eli kansainvalinen luottokortti on hyva olla. Itse asun taalla Brasiliassa ja miltei jokaisella Eurooppaan suuntautuvalla lennolla on joukko brasilialaisia jotka kaannytetaan. Kaytos, ulkonako yms. on syyta olla kunnossa. Kielitaitokin auttaa.
Mutta kuitenkaan brasilialaiset eivat viisumia tarvitse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 764251
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans903968Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572478Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?662324Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik412044- 491919
- 1181901
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?541678- 561672
- 661582