300km huolto

Paljon maksaa skootteriin 300km:n huolto?
Tietääkö kukaan?
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Riippuu missä huoltaa.

Veikkaan hinnaksi kuitenkin noin 50€ ( /-10€).

Äänestä

huollossa he laittavat uuden kaasarin ja voitelee männän kisaöljyllä jotta moposta saisi kaikki tehot irti. he myös kusevat tankkiin.

Äänestä

mitä maksaa? Nimittäin jollekin kiinanvimputille riittää, kun vaan on joku merkkihuolto ja toisille pitää olla se yksi ja ainut oikea huolto. Oma kestävä kiinalainen tosi hyvä moponi on huollettu 60-80€ hintaan yleispätevällä pienkonekorjaamolla/huollossa, hintaa enempi, jos pitää säätää venttiileitä tms. Tuskin 300km huollossa mitään öljynvaihtoo kummempaa on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mopoilija_123 kirjoitti:

Paljon maksaa skootteriin 300km:n huolto?
Tietääkö kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu