Wallas 2000

Venelämmittimestä Wallas 2000 nro 1267 on käyttöpanelista lämmittimelle tuleva johto poikki. Tietääkö kukaan, mistä löydän kytkennän em. 7-johdinta sisältävälle johtonipulle? tv:epätoivoinen kytkentä
2522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysele Hanskifixiltä Kaarinasta. Hanski on todella auttavainen mies.

Äänestä

Oletko ihan varma mallista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaut kirjoitti:

Venelämmittimestä Wallas 2000 nro 1267 on käyttöpanelista lämmittimelle tuleva johto poikki. Tietääkö kukaan, mistä löydän kytkennän em. 7-johdinta sisältävälle johtonipulle? tv:epätoivoinen kytkentä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu